O firmie

Firma CNS Technik zainicjowała swoją działalność w 2016r. CNS czyli Centrum Narzędzi Skrawających to spółka dwóch właścicieli Leszka Kurasia i Dariusza Gawrysia, których celem jest stworzenie firmy będącej poważnym graczem w branży narzędziowej w regionie, a w przyszłości w Polsce. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży narzędzi firma CNS Technik stawia na specjalizację sprzedaży ukierunkowaną na narzędzia skrawające w obróbce metali. W związku z wykonywaną specjalizacją w oparciu o wiedzę i doświadczenie oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość produktów.


Głównym założeniem firmy jest współpraca z silnymi markami w branży narzędzi skrawających. Mając na uwadze silną konkurencją oraz wymagania stawiane przez klienta firma nawiązała współpracę ze światowymi liderami takimi jak firma CERATIZIT Austria GmbH specjalizująca się w produkcji węglika oraz narzędzi wykorzystywanych w technologii frezowania, toczenia, rowkowania i wiercenia, firma YG-1 Co., LTD produkująca narzędzia skrawające monolityczne, firma OSG japoński producent gwintowników, wierteł i frezów oraz firma FABA metal, polski producent narzędzi specjalnych. Całość dopełnia oferta uzupełniająca o producentów krajowych takich jak firmy FANAR, DOLFAMEX, FENES, JJTOOLS, APX sprawiając, iż CNS Technik zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa i sprzedaży narzędzi do obróbki skrawaniem metali.


Obróbka skrawaniem to dziedzina, która stała się dla nas pasją. To dlatego nasi klienci darzą nas zaufaniem i powierzają nam kolejne zadania do realizacji. Nasze relacje z klientem są budowane na zasadzie partnerstwa, które rozumiemy jako pełne zaangażowanie w budowanie sukcesu firm, które nam zaufały i to dla nich stawiamy na najwyższą jakość obsługi.


Zapraszamy do współpracy!