O firmie

Firma CNS Technik zainicjowała swoją działalność w 2016r. CNS czyli Centrum Narzędzi Skrawających to spółka dwóch właścicieli Leszka Kurasia i Dariusza Gawrysia, których celem jest stworzenie firmy będącej poważnym graczem w branży narzędziowej w regionie, a w przyszłości w Polsce. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży narzędzi firma CNS Technik to partner w biznesie, który stawia na specjalizację sprzedaży ukierunkowaną na narzędzia skrawające w obróbce metali

Głównym założeniem firmy jest profesjonalna obsługa klienta od doboru po wdrożenie oparta na wiedzy i doświadczeniu. Mając na uwadze silną konkurencją oraz wymagania stawiane przez klienta firma nawiązała współpracę ze światowymi liderami takimi jak:

Firma CERATIZIT GROUP  specjalizująca się w produkcji węglika oraz narzędzi wykorzystywanych w technologii frezowania, toczenia, rowkowania i wiercenia  i posiadająca w swojej grupie takie marki jak KOMET, WNT, KLENK.

Firma OSG japoński producent narzędzi monolitycznych HSS, HSS-PM i VHM. Będąca nr 1 na świecie w sprzedaży gwintowników, ale także posiadająca najlepszej jakości wiertła i freza.

Firma SECO szwedzki producent, który jest jednym z największych światowych dostawców rozwiązań kompleksowej obróbki skrawaniem dla frezowania, toczenia, obróbki i wykonywania otworów i systemów narzędziowych.

Firma SIMTEK GmbH niemiecki producent precyzyjnych narzędzi skrawających do toczenia małych detali, frezowania kanałków, rowków teowych, gwintów, wielokątów i wieloklinów oraz narzędzi do dłutowania.

Ofertę uzupełnia współpraca z wieloma  producentami zarówno polskimi jak i zagranicznymi co sprawia, iż  CNS Technik zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa i sprzedaży narzędzi do obróbki skrawaniem metali.

Obróbka skrawaniem to dziedzina, która stała się dla nas pasją. To dlatego nasi klienci darzą nas zaufaniem i powierzają nam kolejne zadania do realizacji. Nasze relacje z klientem są budowane na zasadzie partnerstwa, które rozumiemy jako pełne zaangażowanie w budowanie sukcesu firm, które nam zaufały i to dla nich stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Nasza misja to:

Uzbroić naszych partnerów w najlepsze rozwiązania narzędziowe, które skutecznie pomogą im uzyskiwać przewagę konkurencyjną, by mogli się bogacić i realizować swoje cele.

Zapraszamy do współpracy!