O firmie

Firma CNS Technik zainicjowała swoją działalność w 2016r. CNS czyli Centrum Narzędzi Skrawających to spółka dwóch właścicieli Leszka Kurasia i Dariusza Gawrysia, których celem jest stworzenie firmy będącej poważnym graczem w branży narzędziowej w regionie, a w przyszłości w Polsce. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży narzędzi firma CNS Technik stawia na specjalizację sprzedaży ukierunkowaną na narzędzia skrawające w obróbce metali. W związku z wykonywaną specjalizacją w oparciu o wiedzę i doświadczenie oferujemy naszym klientom fachowe doradztwo oraz najwyższą jakość produktów.

Głównym założeniem firmy jest współpraca z silnymi markami w branży narzędzi skrawających. Mając na uwadze silną konkurencją oraz wymagania stawiane przez klienta firma nawiązała współpracę ze światowymi liderami takimi jak:

Firma CERATIZIT GROUP  specjalizująca się w produkcji węglika oraz narzędzi wykorzystywanych w technologii frezowania, toczenia, rowkowania i wiercenia  i posiadająca w swojej grupie takie marki jak KOMET, WNT, KLENK.

Firma OSG japoński producent narzędzi monolitycznych HSS, HSS-PM i VHM. Będąca nr 1 na świecie w sprzedaży gwintowników, ale także posiadająca najlepszej jakości wiertła i freza.

Ofertę uzupełnia współpraca z wieloma  producentami zarówno polskimi jak i zagranicznymi co sprawia, iż  CNS Technik zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa i sprzedaży narzędzi do obróbki skrawaniem metali.

Obróbka skrawaniem to dziedzina, która stała się dla nas pasją. To dlatego nasi klienci darzą nas zaufaniem i powierzają nam kolejne zadania do realizacji. Nasze relacje z klientem są budowane na zasadzie partnerstwa, które rozumiemy jako pełne zaangażowanie w budowanie sukcesu firm, które nam zaufały i to dla nich stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Zapraszamy do współpracy!